Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 60,5 x 50,5 cm, rámováno, zezadu opatřeno štítkem ČFVU.Autor viz T 1/439, TD 85, V 2/545, B 6/75, Ch 4/273, NEČVU 1/325.